نجات احتمالی زندگی با ویژگی جدید واتس آپ

چهارشنبه 20 تیر 1397 - 01:42 0 کد خبر: 65314
این بخشی از مبارزه واتس آپ با اخبار جعلی است .

واتس آپ فرآیند پیگیری پیامهای دریافتی ،جهت مبارزه با اخبار جعلی را ساده تر کرده است . از روز سه شنبه این برنامه ، پیامهایی را که از یک منبع دیگر برای شما توسط افراد فوروارد شده است را با یک نشان مشخص می کند . شرکت در وبلاگ خود عنوان کرده است این ویژگی در آخرین نسخه منتشر شده قابل دسترسی است .

این ویژگی به شما کمک می کند در مورد پیغامی که دریافت کرده اید ، اطمینان حاصل کنید که توسط خانواده ویا دوستان شما نوشته شده  ویا از منبع دیگری برای شما توسط افراد ارسال شده است . همچنین شرکت به شما توصیه می کند در باز نشر اخبار دریافتی ، بیشتر تامل کنید . این اقدام جهت جلوگیری از نشر اطلاعات غلط انجام شده است .

هفته گذشته 5 مرد در هندوستان به دلیل شایعه کودک ربایی مورد سوء ظن قرار گرفتند . این شایعه در واتس آپ گسترش یافته و در نهایت منجر به کشته شدن این افراد شد . شرکت پس از این حادثه ، با انتشار یک آگهی تمام صفحه در روزنامه های هند عنوان کرد که همه حوادث از چند پیغام جعلی و بازنشر ان توسط افراد شروع شده است .اخبار مرتبط

اولین روتر با استاندارد EasyMesh رونمایی شد

تا این لحظه، مصرف کنندگان اساسا به خرید روترها از یک نام تجاری مجبور بودند که بتوانند این روترها را با هم ارتباط دهند. بنا بر این استاندارد روترهای مش به شما اجازه می دهند بیش از یک روتر را به یک شبکه بزرگتر برای خانه یا دفتر خود ادغام کنید .

22 مرداد 1397  
آیا مبادلات تجاری  در فضای ابری شکل می گیرد؟

به زودی، جنگ های تجاری محدود به اقدامات و واکنش های مربوط به ابزارهای تکنولوژیک است که در سراسر اقتصاد جهانی برقرار است شکل خواهد گرفت.

24 تیر 1397  
 استارت‌آپ‌های برتر ایرانی به فستیوال فناوری اطلاعات اتحادیه اروپا می‌روند.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران با همکاری مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قصد دارد زمینه حضور تعداد محدودی از استارت‌آپ‌های برتر ایرانی را در فستیوال فناوری اطلاعات اتحادیه اروپا با عنوان WEBIT.FESTIVAL Europe فراهم کند.

05 اردیبهشت 1397  
تلگرام به ایران اجازه خرید «پول مجازی» را نمی‌دهد

تلگرام به ایران، کوبا، شبه جزیره کریمه، کره شمالی و سوریه اجازه خرید پول مجازی «گرم» را نمی دهد.

26 اسفند 1396  
پست بانک اولین ارز دیجیتالی ایران را توسعه می‌دهد

محمد جواد آذری جهرمی روز چهارشنبه با انتشار توییتی خبر از توسعه‌ی اولین ارز دیجیتالی کشور داد که بصورت آزمایشی توسط پست‌بانک توسعه می‌یابد.

04 اسفند 1396  
پوستر هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران منتشر شد

هفتمین پوستر جشنواره بازی‌های رایانه‌ای با استفاده از طرح پل طبیعت و واقعیت مجازی رونمایی شد. در این طرح به مانند گذشته از کاراکتر جشنواره که یک گربه است استفاده شده و مدل سه‌بعدی پل طبیعت شبیه به بازی‌های ویدئویی طراحی شده است.

30 بهمن 1396  
نظرات کاربران

    برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.