اخبار روابط عمومی:

افزایش پوشش شبکه همراه اول در آذربایجان غربی

چهارشنبه 21 شهریور 1397 - 10:56 0 کد خبر: 66012
با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سایت های جدید همراه اول در استان آذربایجان غربی به بهره برداری رسید.

سایت های نوسازی شده و جدید همراه اول در استان آذربایجان غربی روز سه شنبه ۲۰ شهریورماه با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی، نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات و مدیران استانی به بهره برداری رسید.

در این مراسم ۲۲۲ سایت نسل دو، سه و چهار نوسازی شده و جدید همراه اول به منظور افزایش پوشش جاده ای، ریلی و روستایی همراه اول در سطح ۳۸ شهر استان با اعتبار۵۸۳ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

همچنین وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات با بیان اینکه امروز همه شهر استان آذربایجان غربی به خدمات نسل سوم و‌چهارم تلفن همراه مجهز هستند، گفت: در سال ۹۶ پهنای باند ورودی به استان ۸۱ گیگابیت بر ثانیه بود که با توسعه صورت گرفته این میزان‌ به ۳۴۶ گیگابیت بر ثانیه رسید. ضمن اینکه ظرفیت پهنای باند به بهره برداری رسیده نیز از ۲۷ به ۱۳۴ گیگابیت بر ثانیه ارتقا پیدا کرد.

 اخبار مرتبط

تحريم نمي‌تواند مانع صادرات فاوا شود

مديركل دفتر نوآوري و حمايت از سرمايه‌گذاري وزارت ارتباطات اعلام كرد كه تحريم هيچ وقت نمي تواند مانع صادرات در حوزه فاوا شود.

21 آبان 1397  
پيشنهاد ايجاد نهاد مستقل براي صيانت از مالكيت معنوي

مديركل دفتر نوآوري و حمايت از سرمايه‌گذاري وزارت ارتباطات پيشنهاد ايجاد نهادي مستقل و با هماهنگي سه قوه جهت اجرا و صيانت از مالكيت معنوي را مطرح كرد.

12 آبان 1397  
درک عمومی از رفتار شبکه های اجتماعی تخصص شرکت های روابط عمومی است

ادراک مخاطب عام و سازمان ها از اس ام آی نسبتا کم است. یک تکنیک ارزیابی به نام “کیو” برای ارزیابی این رسانه ها و تاثیرگذاری آن وجود دارد.

12 آبان 1397  
كم‌توجهي سازمان توسعه تجارت به صادرات فاوا

جلسه ماهانه كميسيون فاوا اتاق بازرگاني ايران با ارايه گزارشي از عملكرد پاويوون ايران در نمايشگاه جيتكس و بررسي موانع صادرات شركت‌هاي حوزه فاوا برگزار شد.

01 آبان 1397  
اعطای نشان «خلاقیت» به روابط عمومی همراه اول

در پانزدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، روابط عمومی همراه اول موفق به دریافت نشان خلاقیت شد.

01 آبان 1397  
لزوم نظارت بيشتر بر وضعيت فروش اينترنتي كالا

مديركل دفتر نوآوري وزارت ارتباطات در حاشيه جلسه كميسيون فاوا اتاق بازرگاني بر لزوم نظارت بيشتر وزارت صمت و اصناف بر وضعيت عرضه و فروش اينترنتي كالا تاكيد كرد.

29 مهر 1397  
سامسونگ برای توسعه خدمات 5G و هوش مصنوعی، Zhilabs را خرید

هدف از خرید این شرکت توسعه فعالیت‌های تحقیقاتی سامسونگ در حوزه 5G عنوان شده است تا زمینه لازم برای هماهنگی کامل خدمات اتوماسیون و تحلیل شبکه متناسب با تجربه کاربری در دنیای 5G فراهم شود.

28 مهر 1397  
مدیرعامل مبین‌نت:کاش پارازیت نداشتیم

نووزدهمین نمایشگاه تلکام، امسال در حالی برگزار شد که نارضایتی سرویس دهندگان اینترنت از یک سو و شکایات پیاپی مشترکینشان از سوی دیگر این روزها نقل محفل مسئولین ارتباطات کشور شده‌است. اختلالات چندروزه‌ی هفته‌های جاری اینترنت بی‌سیم یکی از اپراتورها، باعث اظهار نظرهایی از سوی وزیر ارتباطات شد که علت را متوجه ...

21 مهر 1397  
بروزرسانی جدید گوگل مپ موقعیت آنلاین اتوبوس ها و قطارها را نشان می دهد

به روز رسانی های جدید از طریق فروشگاه Google Play و App Store اپل در سراسر جهان از این هفته آغاز می شود.

10 مهر 1397  
آخرین دستاوردهای همراه اول در بزرگترین رویداد مخابراتی کشور

همراه اول با دو سالن اختصاصی و حضور در فضای باز، در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی شرکت می کند.

09 مهر 1397  
نظرات کاربران

    برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.