بروزرسانی جدید گوگل مپ موقعیت آنلاین اتوبوس ها و قطارها را نشان می دهد

سه شنبه 10 مهر 1397 - 11:30 0 کد خبر: 66215
به روز رسانی های جدید از طریق فروشگاه Google Play و App Store اپل در سراسر جهان از این هفته آغاز می شود.

گوگل یک بروزرسانی متمرکز بر مکان جغرافیایی جدید را برای خدمات نقشه خود ارائه می کند که اطلاعات زیادی را برای مسافران فراهم می کند و همچنین می توانید موسیقی خود را از طریق برنامه کنترل کنید. از طریق زبانه رفت و آمد جدید، قبل از ترک محل می توانید هرگونه فروپاشی یا اختلال در مسیر خود را ببینید و اطلاعات مربوط به سفر را کاملا ببینید.

 اگر شخصی هستید که دوست دارد بدانید به دقت ثانیه اتوبوس چه زمانی به ایستگاه می رسد این به روز رسانی برای شماست.


احتمالا جالبترین ویژگی این بروزرسانی این است که در "80 منطقه در سراسر جهان"، نقشه های گوگل به شما دقیقا نشان می دهد که آیا قطار یا اتوبوس در حال رسیدن به مقصد شماست یا خیر؟ . بله، اساسا یک نسخه بصری از گوگل مپ در اختیار خواهید داشت اما در یک نگاه باید بسیار ساده تر از آن باشد. در سیدنی، نقشه های گوگل حتی ظرفیت مسافران قطارهای بعدی و اتوبوس ها را نشان می دهد و امیدوار است که "به زودی" در سایر شهرها قابلیت مشابهی را نیز به نمایش بگذارد.
کاربران در مناطق خاص قادر به دیدن محل قطار یا اتوبوس خود در زمان واقعی خواهند بود.
سرانجام، اگر شما دارای یک اکانت  Spotify، Apple Music یا Google Play Music هستید، می توانید پخش را از داخل برنامه ناوبری کنترل کنید. این یک ویژگی جزئی است، اما باید توجه بیشتری به آن کرد چون برای علاقمندان موسیقی این موضوع بسیار مهم است.


بسته به اینکه آیا شما در iOS یا Android هستید، تفاوت های جزئی در عملکرد وجود دارد. کاربران اندرویدی می توانند اطلاعیه های زمان واقعی را در مورد وقفه های مسیر را فعال کنند و همچنین سطح عمیق تر ادغام Spotify به آنها اجازه می دهد تا محتوای صوتی را از طریق برنامه Maps مرور کنند.

به روز رسانی های جدید از طریق فروشگاه Google Play و App Store اپل در سراسر جهان از این هفته آغاز می شود.اخبار مرتبط

كم‌توجهي سازمان توسعه تجارت به صادرات فاوا

جلسه ماهانه كميسيون فاوا اتاق بازرگاني ايران با ارايه گزارشي از عملكرد پاويوون ايران در نمايشگاه جيتكس و بررسي موانع صادرات شركت‌هاي حوزه فاوا برگزار شد.

01 آبان 1397  
اعطای نشان «خلاقیت» به روابط عمومی همراه اول

در پانزدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، روابط عمومی همراه اول موفق به دریافت نشان خلاقیت شد.

01 آبان 1397  
لزوم نظارت بيشتر بر وضعيت فروش اينترنتي كالا

مديركل دفتر نوآوري وزارت ارتباطات در حاشيه جلسه كميسيون فاوا اتاق بازرگاني بر لزوم نظارت بيشتر وزارت صمت و اصناف بر وضعيت عرضه و فروش اينترنتي كالا تاكيد كرد.

29 مهر 1397  
سامسونگ برای توسعه خدمات 5G و هوش مصنوعی، Zhilabs را خرید

هدف از خرید این شرکت توسعه فعالیت‌های تحقیقاتی سامسونگ در حوزه 5G عنوان شده است تا زمینه لازم برای هماهنگی کامل خدمات اتوماسیون و تحلیل شبکه متناسب با تجربه کاربری در دنیای 5G فراهم شود.

28 مهر 1397  
مدیرعامل مبین‌نت:کاش پارازیت نداشتیم

نووزدهمین نمایشگاه تلکام، امسال در حالی برگزار شد که نارضایتی سرویس دهندگان اینترنت از یک سو و شکایات پیاپی مشترکینشان از سوی دیگر این روزها نقل محفل مسئولین ارتباطات کشور شده‌است. اختلالات چندروزه‌ی هفته‌های جاری اینترنت بی‌سیم یکی از اپراتورها، باعث اظهار نظرهایی از سوی وزیر ارتباطات شد که علت را متوجه ...

21 مهر 1397  
آخرین دستاوردهای همراه اول در بزرگترین رویداد مخابراتی کشور

همراه اول با دو سالن اختصاصی و حضور در فضای باز، در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی شرکت می کند.

09 مهر 1397  
PR چیست؟

امروزه اطلاع از آخرین وقایع و رویدادهای مهم و جاری برای ساکنین کره زمین از اهمیت بسزایی برخوردار است،

07 مهر 1397  
امکان استفاده از وای فای رایگان آسیاتک در تخت جمشید

شرکت آسیاتک در راستای ایجاد تسهیلات جهت دسترسی عموم مردم به خدمات پرسرعت و با کیفیت، اقدام به ارائه خدمات وای فای رایگان Public WIFI در بیش از 70 نقطه کشور اعم از اغلب فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن، مراکز بزرگ خرید و مراکز گردشگری سراسر کشور کرده است.

07 مهر 1397  
اثر منفي افزايش نرخ ارز بر فعالان فاوا

جلسه ماهانه كميسيون ICT اتاق بازرگاني با بررسي تاثير افزايش نرخ ارز بر صنعت فاوا با حضور نمايندگان سازمان توسعه تجارت، معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، وزارت فرهنگ و تشكل‌هاي بخش خصوصي حوزه فاوا برگزار شد.

07 مهر 1397  
نظرات کاربران

    برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.