امکان ساختن لیست دوستان صمیمی در اینستاگرام

دوشنبه 12 آذر 1397 - 09:41 0 کد خبر: 66589
اینستاگرام در این قابلیت به شما اجازه می‌دهد که استوری های اینستاگرام خود را تنها برای کاربرانی که خودتان لیست کرده‌اید به نمایش بگذارید و دیگران قادر به مشاهده آن نباشند.

استوری اینستاگرام یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این شبکه اجتماعی است که طرفداران بسیاری نیز پیداکرده است  و کاربران بسیاری هرروز استوری های سایرین را مشاهده می‌کنند و لحظات، نوشته ها و عقاید خود را با دیگران در این بخش به اشتراک می‌گذارند اما ممکن است شما بخواهید ویدئو، عکس و یا نوشته‌ای را برای گروه اندکی از دوستان صمیمی خود به اشتراک بگذارید بنابراین قابلیت جدید اینستاگرام یعنی لیست دوستان صمیمی یا Close Friends Lis به کارتان می‌آید.

اینستاگرام در این قابلیت به شما اجازه می‌دهد که استوری های اینستاگرام خود را تنها برای کاربرانی که خودتان لیست کرده‌اید به نمایش بگذارید و دیگران قادر به مشاهده آن نباشند.

برای فعال کردن این قابلیت به بخش استوری اینستاگرام تان وارد شوید  و پس از نهایی شدن تصویر، متن یا ویدئوی انتخابی‌تان  روی "Close Friends" در منوی سمت راست که به شکل یک ستاره سبز است ضربه بزنید.  در این بخش می‌توانید فهرستی از دوستان نزدیک خود را مشاهده کنید و آنها را در لیستی برای دیدن استوری قرار دهید. افرادی که در این لیست قرارگرفته باشند، دور عکس پروفایل شما در بخش استوری‌ها، یک دایره‌ سبزرنگ خواهند دید که نشان می‌دهد شما آن‌ها را در این لیست قرار داده‌اید.

نکته مهم این است که افرادی که در این لیست قرار می‌گیرند هیچ اعلانی دریافت نکرده و تنها در بخش استوری اینستاگرام خود در کنار پروفایل شما ستاره‌ای سبزرنگ مشاهده می‌کنند و در بخش استوری اینستاگرام نیز دور عکس پروفایل شما حلقه سبز رنگی به نمایش درمی‌آید.

برای دریافت این قابلیت کافی است اینستاگرام خود را از طریق گوگل پلی یا اپ استور به جدیدترین نسخه به روزرسانی کنید.

منبع:اخبار مرتبط

 نخستین ایستگاه یادگیری مجازی ایرانسل افتتاح شد

نخستین ایستگاه یادگیری مجازی ایرانسل در پادگان شهدای جوادنیای قزوین افتتاح شد.

21 آذر 1397  
برگزاری دومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» با حمایت همراه اول

همزمان با هفته تهران هوشمند دومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» ۱۹ و ۲۰ آذر در برج میلاد برگزار می شود.

18 آذر 1397  
محورهای خوبی برای

علی کرمانشاه با بیان اینکه محورهای مناسبی برای همایش تهران هوشمند انتخاب شده است، گفت: تمام محورهای انتخاب شده ابعاد هوشمندسازی را دربرمی‌گیرد. در امر هوشمندسازی، شهر نقش بسیار مهم و پررنگی دارد، چون تمام ابزارها درون آن است و تمام اتفاق‌ها نیز داخل شهر رخ می‌دهد، از همین رو شهر را می‌توان بستر و پایه ...

18 آذر 1397  
برای اولین‌بار در ایران بسته های متنوع FMC توسط شاتل ارائه شد

شاتل برای اولین بار در ایران، خدمات همگرا و ترکیبی سیم کارت تلفن همراه و اینترنت ثابت ADSL2+ را با نام اختصاصی FMC (Fixed-Mobile Convergence) به کاربران اینترنت پرسرعت کشور و در قالب 4 بسته متنوع ارائه کرد.

18 آذر 1397  
هذیه آسیاتک به مناسبت 16 آذر و روز دانشجو

شرکت انتقال داده های آسیاتک به مناسبت 16آذر و روز دانشجو، برای کلیه دانشجویان مشترک، هدیه ویژه ای در نظر گرفته است.

14 آذر 1397  
گوشی  هایی بدون قاب یا ناچ عرضه می شود

با گوشی‌هایی نظیر Huawei P20 و Huawei Mate 20 Pro، هوآوی در حال حاضر چند گوشی هیجان‌انگیز در بازار دارد، اما می‌تواند یک گوشی هیجان‌انگیز دیگر را هم رو کند که نه قاب دارد و نه ناچ؛ حداقل در تعاریف متعارف آن.

14 آذر 1397  

سید محمود میرلوحی، عضو شورای شهر تهران در رابطه با اجرای پروژه تهران هوشمند گفت: بحث هوشمندسازی و شهر هوشمند چند سالی است که مطرح شده و برای آن برنامه‌های مختلفی هم در نظر گرفته شده است، اما در حوزه شهری تا زمانی که مساله مدیریت یکپارچه شهری رخ ندهد و به نوعی مدیریت شهری صد پارچه باشد نمی‌توان نتیجه ...

14 آذر 1397  
 ناشنوایان می‌توانند از خدمات ویژه خود در لنز ایرانسل استفاده کنند

تلویزیون اینترنتی «لنز» ایرانسل خدمات ویژه‌ای برای ناشنوایان و کم‌شنوایان ارائه کرده است.

14 آذر 1397  
همراه اول کسب و کارهای دیجیتالی را توسعه می دهد

با امضا یک تفاهم نامه چند جانبه همراه اول کسب و کارهای دیجیتالی در کشور را توسعه می دهد.

11 آذر 1397  
نظرات کاربران

    برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.