اعمال تغییراتی جذاب بر روی گوگل اسیستنت

یکشنبه 18 فروردین 1398 - 10:05 0 کد خبر: 66850
از امروز دستیار صوتی اختصاصی گوگل که به گوگل اسیستنس معروف است، تغییرات جذابی را تجره خواهد کرد که این امکان را به کاربران می دهد تا اطلاعات ارائه شده به صورت واضحه تر و خواناتر دریافت کنند.

از امروز دستیار صوتی اختصاصی گوگل که به گوگل اسیستنت معروف است، تغییرات جذابی را تجره خواهد کرد که این امکان را به کاربران می دهد تا اطلاعات ارائه شده به صورت واضحه تر و خواناتر دریافت کنند. بنابر اعلام گوگل، این شرکت تغیراتی را در سیستم کمک رسان مجازی خود اعمال کرده است که باعث می شود کاربران اندرویدی پاسخ بصری بهتری دریافت کرده و در نگاه اول اطلاعات جامعی را داشته باشند. پس به دنبال این آپدیت اگر شما از این سرویس استفاده کنید ، اطلاعات مورد نظر خود را به صورت کارتی مشاهده خواهید کرد، این کار باعث می شود که خوانایی بیشتری را بسبت به قبل تجربه کنید.

اگر شما برخی از سوالات را از گوگل اسیستنت بپرسید، برخی از پاسخ ها از لینک هایی به شما تحویل داده می شوند که به منابعی آنلاین متصل هستند. در این شرایط، دستیار گوگل فهرست کامل و جامعی از نتایج جستجو از اینترنت را به شما نشان خواهد داد. پس به این ترتیب همان تبلیغاتی را که در سرویس گوگل مشاهده می کنید از این طریق نیز قابل دسترسی خواهد بود. حال این لینک ها به جای نمایش افقی، از امروز به صورت عمودی برای شما نمایان خواهند که باعث می شود شما خوانایی بهتری داشته باشید.

این حالت نمایش این امکان را به شما می دهد که در یک نگاه خیلی بیشتر و مفیدتری را نسبت به حالت دریافت کنید. بسته به این که شما چه کاری را از گوگل اسیستنس می خواهید برایتان انجام دهد باید اجازه های دسترسی مختلفی را به آن بدهید تا بتواند کار خود را به بهترین شکل انجام دهد. در کنار این موضوع رابط کاربری جدیدی نیز طراحی شده که برای برخی از دسته بندی های مورد بهره برداری قرار می گیرد. از این رو نتایجی که قبلا صرفا به عنوان یک فهرست نمایش داده می شود بسیار کاربردی تر شده اند.

تا قبل از امروز که شاهد اضافه شدن قابلیت های نتایج غنی هستیم اگر فردی می خواست که قیمت سهام یک شرکت را بداند اطلاعات مربوط به نام سهم، نماد آن، بازاری که سهم در آن معامله می ‌شود، آخرین قیمت معامله، خالص تغییرات، درصد تغییرات روزانه و تاریخ آخرین معامله را دریافت می‌ کرد. حال با این به روزرسانی شما می توانید همین اطلاعات را به صورت کاربردی تر دریافت کنید به صورتی که با یک نگاه هرآنچه می خواهید را متوجه شوید. مضاف بر این آنچه که گفته شده دستیار گوگل امکانی را برای شما فراهم می کند که اطلاعاتی را که می خواهید را به صورت مداوم و روزانه به صورت خودکار دریافت کنید.

اگر تا به امروز از گوگل اسیستنت استفاده می کردید، از امروز به صورتی کاملا متفاوت تر با این سیستم روبرو خواهید شد و تغییراتی را خواهید دید که نتیجه آن باعث راحتی بیش از پیش شما شده است. پس همیشه با به روز نگه داشتن نرم افزار، کار های خودتان را با ویژگی های جدیدی که گوگل برای شما ترتیب داده است، خیلی راحت تر گذشته پیگیری کنید.

با این حساب باید انتظار اخبار بیشتری بود.اخبار مرتبط

آغاز کمپین

شرکت آسیاتک به مناسبت فرارسیدن نوروز 1398 برای 500 بنگاه، سازمان و شرکت مطرح کشور هدیه ویژه‌ای در نظر گرفته است.

19 اسفند 1397  
پیام تبریک مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان به منتخبین عرصه دانش‌بنیان و فناور در انتخابات اتاق بازرگانی تهران

مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان مفتخر است که جناب آقای مهندس افشین کلاهی رئیس مجمع و جناب آقای مهندس محمدرضا طلایی خزانه‌دار مجمع، در نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران به پشتوانه رای قاطع اعضای اتاق به پیروزی رسیدند.

13 اسفند 1397  
رنج جدید شماره سیمکارت‌های شاتل‌موبایل در راه بازار است

مدیرعامل شاتل موبایل اعلام کرد با توجه به گسترش استفاده از سیم‌کارت‌های شاتل‌موبایل و مجوز صادر شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سومین رنج شماره سیمکارت های این اپراتور تلفن همراه کشور با پیش شماره 0998 و کد 12 به زودی به بازار ارتباطات کشور عرضه خواهد شد.

04 اسفند 1397  
 نمایشگاه لجستیک، زنجیره تأمین و صنایع وابسته با حضور ایرانسل برگزار شد

ایرانسل با «سامانه مدیریت هوشمند ناوگان» در نمایشگاه لجستیک، زنجیره تأمین و صنایع وابسته حضور پیدا کرد.

17 بهمن 1397  
همراه اول حامی اصلی جشنواره فیلم فجر

همراه اول حامی اصلی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر شد.

07 بهمن 1397  
«ایرانسل‌من سازمانی» معرفی شد

ایرانسل به منظور سهولت در مدیریت یکپارچه خدمات سازمانی، نرم‎افزارکاربردی «ایرانسل‌من سازمانی» را معرفی کرد.

07 بهمن 1397  
آسیاتک موفق به دریافت گواهینامهISO 20000   شد

آسیاتک اولین اپراتور ارتباطات و مخابرات است که پس از پیاده سازی ITIL در یک پروژه دوساله موفق به اخذ گواهینامه ISO 20000 شد.

07 بهمن 1397  
اطلاعیه مشترک ایرانسل و پیام‌رسان گپ

شرکت ایرانسل و پیام رسان گپ اطبلاعیه ای در خصوص شروع همکاری خود به رسانه ها ارسال کردند.در ادامه این اطلاعیه را خواهید خواند:

03 بهمن 1397  
نقش اقتصاد دانش‌بنیان در افق 50 ساله پررنگ‌تر شود

در نشست مشترک مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان ایران با کارگروه چرخه نوآوری مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت پیشنهاد شد، نقش شرکت‌های دانش‌بنیان در سند الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی به‌عنوان موتور محرک اقتصاد کشور در افق 50 سال آینده، پررنگ‌تر ترسیم شود.

03 بهمن 1397  
نظرات کاربران

    برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.