زمان عرضه گلکسی فولد سامسونگ مشخص نیست

یکشنبه 30 تیر 1398 - 11:35 0 کد خبر: 66948
گلکسی فولد، یکی محصولاتی است که در اغما قرار گرفته و اگرچه هر روز اطلاعات بیشتری در مورد آن توسط رسانه ها منتشر می شود، اما هنوز هیچ تاریخ رسمی درباره معرفی آن اعلام نشده است.

گلکسی فولد، یکی محصولاتی است که در اغما قرار گرفته و اگرچه هر روز اطلاعات بیشتری در مورد آن توسط رسانه ها منتشر می شود، اما هنوز هیچ تاریخ رسمی درباره معرفی آن اعلام نشده است. گزارش های موجود نشان دهنده این موضوع هستند که فولد ارتقا یافته دیگر مشکلات گذشته خود را نداشته و امروز نیز توانسته است که تمامی تست و بررسی های نهایی را به خوبی پشت سر بگذارد. اما مشخض نیست که این شرکت چرا که هیچ تاریخی را برای عرضه آن اعلام نمی کند. اخیرا سخنگوی سامسونگ در جمهوری چک و اسلواکی، آقای دیوید ساهولا در این باره اینگونه اظهار نکرده است که ما اطلاعات جدیدی از گلکسی فولد نداریم.

این درحالی است که اخیرا تصاویر جاسوسی از این گوشی هوشمند در مترو دهلی هند توانسته بود که در شبکه های اجتماعی منتشر شود، از طرف مدیرعامل بزرگ ترین تولیدکننده گوشی های هوشمند نیز به این موضوع اذعان داشته است که سامسونگ گلکسی فولد در زمان مناسب وارد بازار می شود. به هر حال به نظر می رسد که این شرکت به شدت از اتفاقات پیش آمده در عرضه خصوصی محصول ترسیده و هیچ عجله ای برای ارائه ان ندارد. همچنین با توجه به اینکه هواوی نیز در عرضه میت ایکس تعلل می کند، می توان گفت که حداقل در ماه های اخیر نمی توانیم با این گوشی های هوشمند تاشدنی روبرو شویم.

به هرحال برخی از فعالین بازار اعتقاد دارند که سامسونگ در تاریخ 7 آگوست در جریان معرفی کردن خانواده نوت 10 و گلکسی واچ 2، تاریخ معرفی کردن گلکسی فولد را نیز اعلام خواهد کرد. به نظر می رسد که باید منتشر بمانیم و ببینیم که چه سرونوشتی در انتظار این محصول انعطاف پذیر است.اخبار مرتبط

پیکسل a3 از دوربین باکیفیتی برخوردار است

گوشی های هوشمند پیکسل 3a و 3a XL میان رده های جدید گوگل هستند که چندی پیش معرفی و به بازار عرضه شدند.

30 تیر 1398  
تصاویر رندر شده جدید گوگل پیکسل 4

گوگل پس از معرفی کردن میان رده های جدید، به نظر می رسد که کم کم خودش را آماده رونمایی کردن از پرچمداران جدید می کند.

30 تیر 1398  
راگفون 2 ایسوس در نزدیکی معرفی

چند روزی به معرفی گوشی هوشمند گیمینگ ایسوس با نام راگ فون 2 باقیمانده است، اما پیش از رونمایی رسمی از آن، برخی از مشخصات فنی این محصول به اینترنت راه پیدا کرده است.

30 تیر 1398  
هوآوی آنر 8 پلی معرفی شد

شرکت چینی آنر که زیر مجموعه ای از هواوی محسوب می شود، اخیرا از جدیدترین محصول خودش با نام آنر 8 پلی رونمایی کرده است.

19 تیر 1398  
تصویر دیگری از آنر 9 ایکس منتشر شد

هانر 9X، یکی از تولیدات جدید این شرکت می باشد که در روزهای اخیر به کاربران معرفی خواهد شد. تا به امروز شاهد این موضوع بودیم که اطلاعات زیادی این گوشی به بیرون انتقال پیدا کرده و تقریبا می دانیم که آنر در این گوشی چه اتفاقاتی را رقم زده است.

16 تیر 1398  
کاهش فروش گوشی های هوشمند هوآوی در آینده نزدیک

هواوی، دومین شرکت بزرگ تولیدکننده گوشی های هوشمند می باشد که این روزها اوضاع مناسبی نداشته و از جهات مختلف درگیر حواشی و مشکلاتی شده که همگی از آنجایی شروع شد که وزارت بازرگانی آمریکا حدود یک ماه قبل نام این شرکت را به دلیل تهدید برای امنیت ملی در فهرست سیاه تحریم های خود قرار داد تا بزرگ ترین کسب و ...

28 خرداد 1398  
رندرهای جدید هواوی میت 30 پرو و احتمال استفاده از نمایشگر 90 هرتزی

هواوی اخیرا رندرهایی جدید از گوشی هوشمند رده بالای خود با نام میت 30 پرو به اشتراک گذاشته است گه نشان می دهد این دستگاه میزبان یک سیستم دوربین چهارگانه اصلی و دوربین سلفی روی نمایشگر می باشد. این درحالی است که در ماه گذشته مشخصات اولیه ای از این محصول توسط رسانه های مختلف گزارش داده شد.

27 خرداد 1398  
هواوی عرضه‌ میت ایکس را به تعویق انداخت

هواوی میت ایکس اولین تلاش این کمپانی چینی به منظور ارائه گوشی های هوشمند تاشدنی می باشد که به نظر می رسد با تاخیر به بازار عرضه خواهد شد.

25 خرداد 1398  
فیسبوک اجازه نصب پیش‌ فرض اپلیکیشن خود را به گوشی‌ های جدید هواوی نمی ‌دهد

خبرهای جدید منتشر شده از بزرگ ترین شبکه اجتماعی جهان حکایت از آن دارد که گویا این شرکت به دنبال رعایت کردن قوانین جاری آمریکا تصمیم گرفته است که شرکت هواوی را وارد لیست تحریم کرده و از این پس این برند چینی نمی تواند که اپلیکیشن فیس بوک را به صورت پیش فرض بر روی گوشی های هوشمند تولیدی خود نصب کند.

19 خرداد 1398  
نظرات کاربران

    برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.