ایجاد تغییرات ال جی با توجه به افزایش اولویت حوزه رباتیک و خودروهای خودران
پک پلاس

شرکت ال‌جی امروز اعلام کرد برای تقویت نقاط قوت و آمادگی برای چالش‌های پیش رو تغییرات کلیدی در سازمان خود را آغاز کرده است. علاوه بر تغییرات در مدیران ارشد، شرکت ال جی الکترونیکس همچنین روی تغییرات ساختاری تمرکز کرده تا تاثیر مثبتی بر وظایف روزمره مدیرعامل و دیگر مدیران کلیدی بگذارد.

11 آذر 1397 0
افتتاح مرکز آموزش سیستم های تهویه مطبوع دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی با همکاری ال‌جی و گلدیران
پک پلاس

دوره های آموزشی شامل دوره های تئوری و عملی نصب ، راه اندازی و تعمیرات سیستمهای پیشرفته VRF , اسپلیتهای کانالی اینورتر و مینی چیلرهای اینورتر خواهد بود که مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشد.

10 آذر 1397 0
معرفی نمایشگرهای UHD اسمارت‌ ساینیج‌‌ سامسونگ
پک پلاس

چند سالی است که نمایشگرهای حرفه‌ای پاسخگوی این نیاز صاحبان کسب‌وکارها بوده‌اند. سامسونگ به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه تولید نمایشگر در سطح جهان راهکارهای تجاری و حرفه‌ای خود را با نام «اسمارت ساینیج» تولید و عرضه کرده است.

07 آذر 1397 0
BrainGate2 به افراد معلول اجازه می دهد تا افکار خود را به متن تبدیل کنند
پک پلاس

BrainGate 2 متکی به مجموعه ای از میکرو الکترود ها است که در مغز قرار می گیرد. آنها می توانند سیگنال های عصبی را که با قصد حرکت اندام در زمان واقعی مرتبط می شوند، رمزگشایی کنند. سه نفری که در این آزمایش شرکت داشتند ، دارای اختلال در قسمت قشر حرکتی خود بودند ، این بخشی از مغز است که به کنترل حرکت کمک می ...

05 آذر 1397 0
ائتلاف تاکسی های اینترنتی علیه اسنپ
پک پلاس

شرکت‌های ماکسیم، تپ‌سی و الوپیک با ارسال نامه‌ای رسمی به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و معاون حقوقی ریاست جمهوری، خواستار پیگیری موضوع و برخورد با انحصارطلبی شرکت اسنپ شده‌اند.

05 آذر 1397 0
مایکروسافت ابزاری برای توسعه ی نرم افزارها مناسب پردازنده های ARM برای ویندوز طراحی کرده است
پک پلاس

همه ی ما از علاقه ی مایکروسافت به پردازنده های ARM با خبر هستیم، طراحی Windows RT نیز، قدم آن ها برای ساخت ویندوزی بود که توانایی استفاده از آن در سیستم ها و دستگاه های با پردازنده ی ARM باشد

29 آبان 1397 0