لامبورگینی SC18 رونمایی شد
پک پلاس

کاپوت خودرو که از ورودی‌های هوای یکپارچه سود می‌برد در اوراکان GT3 EVO هم دیده می‌شود. دیگر تأثیر اوراکان روی SC18 را می‌توان در گلگیرها، ورودی‌های روی سقف و… دید. بال عقب بزرگ و فیبر کربنی را می‌توان با دست در سه حالت تنظیم کرد تا داون فورس بهتری ایجاد شود.

27 آبان 1397 0
مشارکت تجاری ال‌جی و لوفتهانزا برای تولید سیستم‌ها و نمایشگرهای هواپیما
پک پلاس

این مشارکت با ترکیب کردن فناوری نمایشگر پیشرفته، سبک و منعطف OLED ال‌جی با فناوری‌های هوانوردی لوفتهانزا تکنیک انجام خواهد شد و بازار‌های جدیدی برای مصارف هوایی مانند نمایشگرهای خوشامدگویی و تجهیزات داخلی هواپیما به وجود خواهد آورد.

26 آبان 1397 0
انیمه Devil May Cry تایید شد
پک پلاس

ماه پیش تهیه کننده ی سری انیمیشنیCastlevania شبکه ی نتفلیکسAdi shankar در پست اینستاگرامی خود خبری مبنا بر اینکه "با یک شرکت گیمینگ ژاپنی خاص در حال کار بر روی تبدیل یک سری بازی به یک سریال انیمیشنی می باشند" منتشر کرد.

26 آبان 1397 0
انویدیا وجود مشکل در RTX 2080 Ti را تایید کرد
پک پلاس

با قیمت 999 دلار معرفی کرد. واضح است که قیمت اینGPU ارزان نمی باشد و عملا ساخته شده برای متخصصان و کسانی که علاقه مند به سیستم های با قدرت بالا و عملکرد قوی می باشند یا به اصطلاح با کامپیوترهای غول سر و کار دارند.

26 آبان 1397 0
تحلیل و بررسی شرایط اقتصادی ایران در سال 1397 با نگاه ویژه به صنعت فاوا
پک پلاس

جلسه دوم سمینار «تحلیل و بررسی شرایط اقتصادی ایران در سال 1397 - با نگاه ویژه به صنعت فاوا» با حضور مرتضی ایمانی‌راد و سیامک قاسمی در دانشگاه خاتم و به همت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران برگزار شد.

26 آبان 1397 0
یک مقام بلندپایه امنیت سایبری ژاپن تا به حال از کامپیوتر استفاده نکرده است
پک پلاس

بر اساس گزارشی که به تازگی توسط نیویورک تایمز منتشر شده است، یوشیتاکا ساکورادا، وزیر امنیت سایبری کشور ژاپن به تازگی فاش کرد که تا به حال از رایانه استفاده نکرده است و همواره کار با چنین دستگاه‌هایی را به زیر دستانش واگذار کرده است.

26 آبان 1397 0