سرمایه گذاری بزرگ هواوی در شبکه 5جی
ارتباطات

هواوی، یکی شرکت های مطرح دنیای تکنولوژی می باشد که شاید اغلب کاربران این شرکت را با گوشی های هوشمند جذاب و مناسب بشناسند، اما باید بدانید که این غول فناوری چینی از کمپانی های برتر حوزه مخابرات نیز شناخته می شود.

21 تیر 1398 0
سیستم عامل هواوی با نام ARK OS معرفی می شود؟
ارتباطات

هواوی این روزها درحال سپری کردن اوضاع بدی می باشد، این شرکت که در ابتدا با محکوم شدن در دادگاهی در آمریکا وارد تحریم های یک جانبه ایالات متحده آمریکا شد، امروز بیش از پیش با چنین مشکلاتی روبرو شده و تعداد بیش از کشورها در پی تحریم هواوی هستند و در جدیدترین اقدام نیز شرت گوگل تمامی مجوزهای اندروید این ...

10 خرداد 1398 0
کاهش فروش گوشی هوشمند در آمریکای شمالی
ارتباطات

گزارش های منتشر شده جدید از بازار آمریکای شمالی نشان دهنده این موضوع می باشد که فروش گوشی های هوشمند در این منطقه کاهش پیدا کرده است. آمارهای گرفته در آمریکای شمالی حکایت از آن دارد که مجموع فروش شرکت های مختلف در این بازار با کاهشی قابل توجه نسبت به قبل روبرو شده است.

23 اردیبهشت 1398 0
مشخصات هواوی نوا 5 لو رفت
ارتباطات

هواوی نوا 5، یکی از محصولات تازه این شرکت چینی می باشد که گویا به زودی قرار است که روانه بازار شود. به این منظور اخیرا مشخصات و تصاویری از قاب آن از طریق رسانه ها به بیرون منتشر کرده و این موضوع خبر از آن می دهد که در آینده نزدیک شاهد رونمایی از این محصول خواهیم بود.

22 اردیبهشت 1398 0
آیفون های 2019 با ساختار آنتن جدیدی از راه می رسند
ارتباطات

با نزدیک شدن به تابستان و رسیدن زمان معرفی آیفون های جدید، خبرها و شنیده های منتشر شده درباره نسل جدید آیفون های شرکت اپل بیشتر شده و در جدیدترین اطلاعات منتشر شده در این باره خبر از حضور آنتن های جدید در این محصولات می دهند.

18 اردیبهشت 1398 0
چیپست Kirin 985 با مودم 5G به تولید انبوه می رسد
ارتباطات

چند هفته ای از معرفی رسمی پرچمدار جدید شرکت هواوی با نام پی 30 پرو می گذرد و این کمپانی چینی خیلی سریع پروسه تولید و توسعه نسل جدید گوشی ها را آغاز کرده و در اولین قدم دکمه تولید پردازنده کایرین 985 را به عنوان قلب تپنده پرچمداران آینده این شرکت، فشار داده است.

12 اردیبهشت 1398 0
اعمال تغییراتی جذاب بر روی گوگل اسیستنت
ارتباطات

از امروز دستیار صوتی اختصاصی گوگل که به گوگل اسیستنس معروف است، تغییرات جذابی را تجره خواهد کرد که این امکان را به کاربران می دهد تا اطلاعات ارائه شده به صورت واضحه تر و خواناتر دریافت کنند.

18 فروردین 1398 0