محورهای خوبی برای
ارتباطات

علی کرمانشاه با بیان اینکه محورهای مناسبی برای همایش تهران هوشمند انتخاب شده است، گفت: تمام محورهای انتخاب شده ابعاد هوشمندسازی را دربرمی‌گیرد. در امر هوشمندسازی، شهر نقش بسیار مهم و پررنگی دارد، چون تمام ابزارها درون آن است و تمام اتفاق‌ها نیز داخل شهر رخ می‌دهد، از همین رو شهر را می‌توان بستر و پایه ...

18 آذر 1397 0
گوشی  هایی بدون قاب یا ناچ عرضه می شود
ارتباطات

با گوشی‌هایی نظیر Huawei P20 و Huawei Mate 20 Pro، هوآوی در حال حاضر چند گوشی هیجان‌انگیز در بازار دارد، اما می‌تواند یک گوشی هیجان‌انگیز دیگر را هم رو کند که نه قاب دارد و نه ناچ؛ حداقل در تعاریف متعارف آن.

14 آذر 1397 0
ارتباطات

سید محمود میرلوحی، عضو شورای شهر تهران در رابطه با اجرای پروژه تهران هوشمند گفت: بحث هوشمندسازی و شهر هوشمند چند سالی است که مطرح شده و برای آن برنامه‌های مختلفی هم در نظر گرفته شده است، اما در حوزه شهری تا زمانی که مساله مدیریت یکپارچه شهری رخ ندهد و به نوعی مدیریت شهری صد پارچه باشد نمی‌توان نتیجه ...

14 آذر 1397 0
امکان ساختن لیست دوستان صمیمی در اینستاگرام
ارتباطات

اینستاگرام در این قابلیت به شما اجازه می‌دهد که استوری های اینستاگرام خود را تنها برای کاربرانی که خودتان لیست کرده‌اید به نمایش بگذارید و دیگران قادر به مشاهده آن نباشند.

12 آذر 1397 0
    رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت مطرح کرد:تعامل مجموعه‌های شهری لازمه هوشمندسازی تهران
ارتباطات

رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت درباره پیاده سازی شهر هوشمند گفت: با ترکیب و تعامل بسیاری از مجموعه های شهری شامل سازمان‌ها، شرکت‌ها، دانشگاه‌ها، شهروندان و همچنین مجموعه‌ها و زیرسیستم‌های مستقل هوشمند درهر شهر، سیستم وسیعی شکل می‌گیرد که می‌توانیم نام شهر هوشمند را روی آن بگذاریم.

11 آذر 1397 0