اثر منفي افزايش نرخ ارز بر فعالان فاوا
ارتباطات

جلسه ماهانه كميسيون ICT اتاق بازرگاني با بررسي تاثير افزايش نرخ ارز بر صنعت فاوا با حضور نمايندگان سازمان توسعه تجارت، معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، وزارت فرهنگ و تشكل‌هاي بخش خصوصي حوزه فاوا برگزار شد.

07 مهر 1397 0
قانون كپي رايت فعلي بازدارندگي لازم را ندارد
ارتباطات

نائب رييس كميسيون فاوا اتاق بازرگاني ايران در حاشيه جلسه اين كميسيون ضمانت‌اجرايي قانون كپي رايت را ناكافي قلمداد كرده و گفت قانون كپي رايت فعلي بازدارندگي لازم را ندارد.

01 مهر 1397 0
همکاری سامسونگ و گوگل در حوزه پیام‌ رسان‌ها
ارتباطات

شرکت سامسونگ اعلام کرد برای بهتر کردن تجربه کاربران گوشی‌های هوشمند در برنامه‌های پیام‌ رسان و همینطور با هدف تسریع حرکت صنعت گوشی موبایل به سمت پوشش بهتر و فراگیر شدن «خدمات ارتباطاتی غنی» موسوم به RCS، مجموعه همکاری‌هایی را با شرکت گوگل آغاز کرده است.

22 شهریور 1397 0
بومي‌سازي ارزهاي ديجيتال نيازمند اقدامي عاجل
ارتباطات

نائب رييس كميسيون فاوا اتاق بازرگاني ايران در حاشيه جلسه اين كميسيون بومي سازي ارزهاي ديجيتالي را اقدامي لازم و ضروري قلمداد كرد كه نبايد در اجراي آن تعلل شده و مي‌بايست همين الان جهت ايجاد آن اقدامي عاجل صورت گيرد.

20 شهریور 1397 0
 راه‌اندازی مرکز داوری لازمه توسعه تجارت در حوزه فاواست
ارتباطات

لزوم بازبینی آیین‌نامه تشکیل سازمان نصر که سال‌ها از زمان تصویب آن گذشته، فعالیت‌های شورای انتظامی کل و دلایل راه‌اندازی مرکز داوری و تفاوت ماهیت فعالیت‌های این دو بهانه ای شد تا با حسین نوروزی نماینده وزیر دادگستری و رئیس شورای انتظامی کل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به گفتگو بنشینیم.

13 شهریور 1397 0