درز مشخصات سونی اکسپریا ایکس زد 4
تلفن همراه

سونی در حال حاضر روی نسل جدید گوشی هوشمند پرچمدار خود مشغول کار است. اسمارتفونی که به قطع یقین اکسپریا ایکس زد 4 نام دارد.

14 آذر 1397 0
گلکسی A9، گوشی‌ای هوشمند برای ثبت لحظه‌های زندگی
تلفن همراه

گلکسی A9 به شما امکان می‎دهد عکس‎هایی زیبا و پویا را به آسانی در هر لحظه ثبت کنید. دوربین چهارگانه این گوشی با لنز فوق عریض 120 درجه می‎تواند کل صحنه موردنظرتان را به سادگی در یک فریم بگنجاند. به این ترتیب می‎توانید تصویر زیبای غروب آفتاب روی ساحل شنی زیبا را به ساده‌ترین شکل ممکن ثبت کنید.

14 آذر 1397 0
انتشار تصویر رندر شده گلکسی اس 10 پلاس
تلفن همراه

شرکت سامسونگ سال آینده نسل جدید گوشی هوشمند پرچمدار خود را معرفی می کند. اسمارتفونی که تا به حال شایعات بسیاری پیرامون آن مشاهده کردیم.

12 آذر 1397 0
عرضه آخرین نسخه آندروید برای گوشی‌های میان رده و قدیمی هوآوی
تلفن همراه

شنیده شده هواوی هم اکنون بسیاری از مهندسان سابق گوگل که روی هسته اصلی آندروید کار کرده بودند را در اختیار دارد به همین دلیل می‌تواند به راحتی تجهیزات جدید خود را با بالاترین سازگاری با سیستم عامل آندروید طراحی و عرضه کند که این امر موجب همکاری نزدیک گوگل و هوآوی در سطحی بسیار گسترده شده است.

12 آذر 1397 0
ویژگی‌های HiVision را بیشتر بشناسید
تلفن همراه

علاوه بر برقراری ارتباط آسان، به دست‌آوردن اطلاعات فوری یکی از بهترین امکاناتی است که فناوری به ما ارزانی کرده است. با چند حرکت انگشت می‌توانیم دانش سراسر جهان را در اختیار داشته باشیم

10 آذر 1397 0
کسب تاییدیه FCC توسط Galaxy A8s
تلفن همراه

شرکت سامسونگ بزودی از گوشی هوشمند میان رده خوش ساختی رونمایی خواهد کرد که به عنوان Galaxy A8s شناخته می شود.

09 آذر 1397 0