سامسونگ در حال کار بر روی فریز شدن دوربین Galaxy Note 9 است
تلفن همراه

در یک پست در انجمن های سامسونگ در ایالات متحده ، نوشته شده است : "متخصصان ما به ما تاکید کرده اند که یک بروز رسانی برای حل این مسئله به طور خاص انجام شود. با این حال، به دلیل اینکه ما نمی توانیم تاریخ به روزرسانی های آینده را پیش بینی کنیم، تاریخ دقیقی برای این کار هنوز وجود ندارد. "

07 آذر 1397 0
ثبت اختراع LG برای دوربین گوشی هوشمند با 16 لنز
تلفن همراه

دوربین های تلفن همراه ، در بازار رقابت امروز ، همانند یک مسابقه تسلیحاتی هستند و LG به دنبال تغییرات چشمگیری در تلفن های هوشمند نسل آینده خود است که می تواند از 16 لنز عظیم برخوردار باشد.

07 آذر 1397 0
گلکسی نوت 9 سفید در تایوان معرفی شد
تلفن همراه

شرکت سامسونگ پیشتر وعده معرفی نسخه رنگی جدیدی از گلکسی نوت 9 را داد و در نهایت پیشتر شاهد معرفی این گزینه رنگی در تایوان بودیم.

03 آذر 1397 0
آینده می‌تواند شبیه  گوشی Huawei Mate 20 proباشد
تلفن همراه

همه ما زمانی که از خطوط تلفن ثابت به شکل گسترده استفاده می‌شد را به یاد می‌آوریم. در آن دوران مهمترین فاکتور در انتخاب یک گوشی تلفن ثابت، رنگ بدنه طبیعی یا سازگاری آن با طراحی داخلی و محیط اتاق بود. اما این روزها داستان بسیار متفاوت شده و صرف اینکه از گوشی‌های تلفن همراه فقط برای مکالمه استفاده کنیم ...

03 آذر 1397 0
Nokia 2.1 Plus بزودی معرفی می شود
تلفن همراه

شرکت نوکیا هر سال محصولات جدیدی را معرفی می کرد و پس از چند سال وقفه باری دیگر در کنار HMD فنلاند به فعالیت خود ادامه می دهد.

01 آذر 1397 0