چگونه باید سرعت سیستم عامل مک اپل را افزایش داد ؟
رایانه

باتوجه به اینکه محصولات کمپانی اپل از گوشی های همراه هوشمند آن گرفته تا لپ تاپ ها ، تبلت ها و حتی ساعت های هوشمند همگی منحصر به فرد از محصولات سایر کمپانی های فعال در زمینه ی دیوایس های مختلف طراحی شده اند باور این مسئله که پس از گذشت مدت زمانی کامپیوترهای مک این کمپانی می توانند کند کار کنند خیلی مشکل ...

23 شهریور 1397 0
برترین رقبای اندرویدی تبلت اپل را بشناسید
رایانه

اگرچه سهم بازار اپل در بازار همچنان افزایش می یابد، اما اگر شما از محصولات اپل خوشتان نمی آید تبلت های اندرویدی همچنان دارای جذابیت فراوانی هستند، به ویژه که آنها از یکپارچه سازی با اکوسیستم گوگل استفاده می کنند

19 شهریور 1397 0
پردازنده Amber Lake در مک بوک جدید
رایانه

شرکت اپل هر سال سپتامبر با برگزاری رویدادی نسل جدید محصولات خود را برگزار می کند. دستگاه هایی که شامل تبلت، ساعت هوشمند و تلفن هوشمند می شود. در سال جاری طی رویداد 12 سپتامبر کوپرتینویی ها محصولات خود را معرفی می کنند.

17 شهریور 1397 0
انتشار تصاویر رندر شده از آیپدپرو 12.9 اینچی اپل
رایانه

شرکت اپل هر سال نسل جدیدی از محصولات خود را معرفی می کند. برای سال جاری تبلت آیپد پرو 12.9 اینچی را در نظر گرفته که محصولی قابل توجه است. این تبلت رده بالا اپل با ویژگی های قابل توجهی همراست و اپل در نظر داشته بهترین ها را برای آن در نظر گیرد.

13 شهریور 1397 0
مرورگر گوگل کروم 10 ساله شد(مروری بر تاریخچه)
رایانه

گوگل کروم را در حال حاضر میتوان بزرگترین مرورگر اینترنت در دنیا نامید.این نرم افزار امروز 10 ساله شد و برای بیشتر آشنا شدن با آن حتما این مطلب را مطالعه نمایید.با آی سی تی پک همراه باشید.

12 شهریور 1397 0