اپیسر هارد درایو جدید با استاندارد نظامی تولید کرده است
رایانه گجت

اگر جزو آن دسته از افراد هستید که احتمال می دهید به هر دلیل هارد درایوتان در معرض برخورد های فیزیکی، قطرات آب یا حتی باد همراه گرد و غبار قرار خواهد گرفت، گرید نظامی و ضد ضربه این محصول از داده های شما محافظت خواهد کرد.

16 آبان 1397 0
بررسی HUAWEI WATCH GT جدیدترین ساعت هوشمند هوآوی
گجت

ساعت هوشمند هوآوی این امکان را به کاربران خود می‌دهد که مواردی نظیر چربی بدن و ضربان قلب خود را کنترل کنند به علاوه کاربران می‌توانند به صورت تخصصی و پیشرفته برای ورزش‌های مختلف برنامه‌ریزی کنند و در پایان گزارش‌های دقیقی مانند داده‌های به دست آمده از تمرین‌های ورزشی خود را دریافت کنند.

15 آبان 1397 0
هر آنچه از Gear Fit 3 سامسونگ می دانیم
گجت

شرکت سامسونگ هر چند سال نسخه جدیدی از دستبند تناسب اندام ورزشی Gear Fit را معرفی می کند. دستبندی که از طراحی اسپرتی برخوردار است و کیفیت قابل توجهی برای آن در نظر گرفته می شود.

10 آبان 1397 0
ربات های پستچی به خیابان های نروژ می آیند
پک پلاس گجت

این ربات‌ها به جعبه‌های بزرگ بر روی چرخ‌ها شباهت دارند، می‌توانند در حدود ۶ کیلومتر در ساعت سفر کنند و ظاهرا قادر به حمل و نقل مرسولات و بسته‌ها به ۱۰۰ گیرنده در روز هستند.

10 آبان 1397 0
قابلیت فیس تایم گروهی در جدیدترین آپدیت IOS
گجت

جالب است بدانید که با انتشار آپدیت جدید آی‌او‌اس، به‌‌هنگام اجرای فیس‌تایم، خود دستگاه توانایی این را خواهد داشت که افرادی را که در حال حرف زدن هستند تشخیص بدهد.

08 آبان 1397 0
نگاهی به جدیدترین تغییرات Samsung Health
پک پلاس گجت

نسخه جدید اپلیکیشن Samsung Health فضایی بسیار تعاملی، خلاق و کاملا شخصی در اختیار شما قرار می‌دهد که استفاده از آن نیز ساده است. صفحه اصلی این اپلیکیشن متناسب با نظرات کاربران و روندهای جدید در حوزه طراحی، به شکلی طبقه بندی شده، ساده و اولویت بندی شده پیش روی کاربران قرار می‌گیرد تا بتوانند خیلی سریع ...

05 آبان 1397 0