S Pen جدید سامسونگ، تحولی نو در دنیای موبایل
تلفن همراه گجت

قلم S Pen که اولین بار در سال ۲۰۱۱ و همراه با سری نوت سامسونگ به دنیای گوشی‌های هوشمند معرفی شد اکنون به بازیگری تعیین‌کننده در این بازار تبدیل شده است که دقت یک قلم واقعی را با توانمندی‌های پیشرفته‌ترین گوشی‌های موجود ترکیب می‌کند.

24 مهر 1397 0
Wear OS 2.1 در حال حاضر بر روی ساعت های هوشمند گوگل در دسترس است
گجت

سیستم عامل WearOS نحوه ارتباط کاربران با ساعت های هوشمند را تغییر داده است. کاربر با کشیدن انگشت خود به سمت بالا می تواند به تنظیمات سریع دسترسی پیدا کند. در صورتی که انگشت خود را به سمت پایین بکشید، نوتیفیکیشن ها در اختیار شما قرار می گیرد.

08 مهر 1397 0
گوگل به دنبال پیام های اندرویدی بسیار مفید تر است
گجت

این نوع از سازماندهی مفید و تقلیدی است که در سایر برنامه های پیام رسان رایج است، اما برای کسانی که اغلب پیام های خود را با استفاده از اس ام اس ارسال می کنند، بسیار خوشحال کننده است که Google موارد را کمی بصری تر نشان دهد.

04 مهر 1397 0
هم اکنون Waze در CarPlay اپل قابل اجراست
پک پلاس گجت

هفته گذشته، گوگل به روز رسانی برای برنامه iOS را به طور کامل در قسمت پشتیبانی ناوبری CarPlay، که به عنوان بخشی از ویژگی پشتیبانی از شخص ثالث iOS 12 است اعلام کرد و به عنوان بازیگر اصلی این پشتیبانی Waze اعلام شد.

03 مهر 1397 0
این انیمیشن نشان می دهد گوگل پیکسل به شارژر بی سیم ایستاده مجهز است
تلفن همراه گجت

هنوز جزئیات زیادی در این ارتباط وجود ندارد، اما براساس انیمیشن هایی که یافت شده اند می شود حدس زد که ممکن است این پایه در کنار شارژ کردن، بتواند عکس های گوشی را در یک فریم نمایش به صورت اسلاید، مانند یک قاب عکس دیجیتال، نمایش دهد.

31 شهریور 1397 0