امضای تفاهم‌نامه همکاری میان بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک
گیم

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اخیرا تفاهم‌نامه‌ای با انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک وزارت ورزش‌وجوانان امضا کرده که به موجب آن دو نهاد در زمینه ورزش‌های الکترونیک همکاری خواهند داشت.

05 دی 1397 0
تاریخ انتشار بازی Rage 2 مشخص شد
گیم

شرکت بتسدا در جریان نمایشگاه E3 2018 نسخه جدید سری بازیهای Rage را معرفی کرد. عنوانی که Rage 2 نام داشته و از ویژگی های برجسته ای برخوردار است.

16 آذر 1397 0
بازی Superman ساخته نمی شود
گیم

شرکت وارنر هر چند سال بازی جدیدی از افسانه های مارول را معرفی می کند و در این بین پیشتر شایعه شد این کمپانی بزودی بازی Superman را منتشر می کند.

12 آذر 1397 0
بخش آنلاین RDR 2 این هفته راه اندازی می شود
گیم

حالت آنلاین Red Dead Redemption 2 کجاست؟ در صورتی که اظهارات گذشته درست باشد، باید این هفته راه اندازی شود. استراوس زلنیک، مدیر عامل شرکت Take-Two Interactive، که از شرکای Rockstar Games محسوب می شود ، تایید کرد که این حالت در ماه نوامبر عرضه خواهد شد .

05 آذر 1397 0
نگاهی به اپلیکیشن RDR2 Companion
گیم

شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید به بخش های مختلفی مثل راهنمای بازی یا دفترچه خاطرات Arthur (کارکتر اصلی بازی) دسترسی داشته باشید.

05 آذر 1397 0
کنسول دستی SMACH Z در سال 2019 وارد چرخه ی تولید می شود
گیم

وقتی صحبت استفاده از کنسول های دستی برای بازی ها می شود، قالبا شرکت نینتندو با کنسول دستی خود، 3DS، این بازار و مارکت را به دست خود گرفته است، اگر چه که گوشی های هوشمند ما نیز امروزه این اجازه را به ما می دهند که از تجربه ی بازی های مختلف روی آن ها لذت ببریم.

29 آبان 1397 0
نسخه بدون دیسک ایکس باکس وان بزودی معرفی می شود
گیم

وقتی بحث کنسول ها به میان میاید با وجودPs4, Xbox One وNintendo Switch گیمر ها و بازیکنان در سرار دنیا این گزینه را دارند که عناوین مورد علاقه ی خود را چه به صورت فیزیکی و دیسک یا به صورت دیجیتالی تهیه کنند، که هر کدام از این ها مزایای خود را دارد.

26 آبان 1397 0