پلی استیشن 5 زودتر از موعد عرضه می شود
گیم

شرکت سونی پیشتر کنسول میان نسلی پلی استیشن 4 پرو را با قابلیت اجرا بازیها با کیفیت 4کی معرفی کرد و حال نسل جدید کنسول این شرکت تحت توسعه قرار دارد.

25 مهر 1397 0
پاسخی به شبهات مطرح‌شده در مجلس شورای اسلامی در رابطه با بازی‌های رایانه‌ای
گیم

روز 18 مهرماه 97 در مجلس شورای اسلامی موارد و ادعاهایی علیه بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای توسط یکی از نمایندگان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در قالب پرسش از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح شد. بر همین اساس بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای خود را موظف می‌داند به ادعاها و ابهامات مطرح شده پاسخگو باشد.

24 مهر 1397 0
عرصه جهانی در دستان بازی‌های موبایلی
تلفن همراه گیم

در حالی که محبوبیت بازی‌های رایانه‌ای نسبت به یک دهه قبل کاهش یافته است این روزها هر کاربر با یک دستگاه گوشی هوشمند به راحتی می‌تواند در هر مکان و زمانی بازی مورد علاقه خود را اجرا کند.

24 مهر 1397 0
EA به دنبال نسخه ریمستر Command & Conquer
گیم

شرکت EA به دنبال 25سالگی سری بازیهای استراتژیک Command & Conquer در سال 2020 می خواهد نسخه ریمستری برای عناوین این فرنچایز در نظر گیرد.

21 مهر 1397 0
برترین بازی های  اکشن نینتندو سوئیچ (قسمت اول)
گیم

بازی های زیاد و محبوبی که برای این کنسول تولید شده هم کم نیستند و کاربران این کنسول می توانند از همه آن ها لذت ببرند. در اینجا چندین بازی برتراکشن این کنسول را می خواهیم برای شما معرفی کنیم پس در ادامه با ما باشید

10 مهر 1397 0
 بررسی بازی فیفا 19
گیم

FIFA 19 از لحاظ ظاهری با راه هایی برای لذت بردن از بازی فوتبال اجرا می شود. حالتهای kick off بسیار از لحاظ گیم پلی بسیار بهتر از نسخه های قبلی است و حالت Ultimate نیز به عنوان قلب این بازی ، مانند همیشه بسیار جذاب است .

09 مهر 1397 0