EA به دنبال نسخه ریمستر Command & Conquer
گیم

شرکت EA به دنبال 25سالگی سری بازیهای استراتژیک Command & Conquer در سال 2020 می خواهد نسخه ریمستری برای عناوین این فرنچایز در نظر گیرد.

21 مهر 1397 0
برترین بازی های  اکشن نینتندو سوئیچ (قسمت اول)
گیم

بازی های زیاد و محبوبی که برای این کنسول تولید شده هم کم نیستند و کاربران این کنسول می توانند از همه آن ها لذت ببرند. در اینجا چندین بازی برتراکشن این کنسول را می خواهیم برای شما معرفی کنیم پس در ادامه با ما باشید

10 مهر 1397 0
 بررسی بازی فیفا 19
گیم

FIFA 19 از لحاظ ظاهری با راه هایی برای لذت بردن از بازی فوتبال اجرا می شود. حالتهای kick off بسیار از لحاظ گیم پلی بسیار بهتر از نسخه های قبلی است و حالت Ultimate نیز به عنوان قلب این بازی ، مانند همیشه بسیار جذاب است .

09 مهر 1397 0
برترین بازی مبارزه ای نینتندو سوئیچ
گیم

مشت‌ها را پرتاب کنید و با Arms‌ هر شخصی را که می‌شناسید به مبارزه بطلبید، زیرا این بازی یکی از متفاوت‌ترین فایتینگ‌های دنیای سرگرمی است.

08 مهر 1397 0
مشخص شدن حجم بازی Red Dead Redemption 2
گیم

بازی Red Dead Redemption 2 در 26 اکتبر امسال برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد و به تازگی حجم آن روی نسخه پلی استیشن 4 پرو آشکار شد.

06 مهر 1397 0
مصرف بازی‌های دیجیتال در استان‌های تهران، فارس، خوزستان، خراسان رضوی و اصفهان بررسی شد
گیم

معاونت پژوهش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، با ارائه جدیدترین آمار و پژوهش‌های خود میزان مصرف بازی‌های دیجیتال در استان‌های تهران، فارس، خوزستان، خراسان رضوی و اصفهان را بررسی کرده و در قالب گزارشی با نام «بازی‌خیزهای ۱۳۹۶» منتشر کرده است.

04 مهر 1397 0