نگاهی به قابلیت‌های جاروبرقی کویین 18 سامسونگ
لوازم خانگی

داشتن خانه‌ای منظم و پاکیزه باعث می‌شود بعد از یک روز کاری و سخت، انسان احساس آرامش کامل کند. البته ایجاد این نظم و پاکیزگی هم سختی‌های خاص خودش را دارد. تمیز کردن فضای خانه، کوچک یا بزرگ، از آن کارهایی است که هم زحمت زیادی می‌برد و هم دست آخر آدم خیلی از نتیجه راضی نیست.

21 آبان 1397 0
عرضه نسخه LTE کروم بوک پلاس سامسونگ
پک پلاس لوازم خانگی

شرکت سامسونگ در تابستان سال جاری نسخه بروزرسانی شده کروم بوک پلاس را به عنوان یک لپتاپ کروم بوکی جدید معرفی کرد. این نوت بوک از طراحی هیبریدی برخوردار است و با نمایشگر لمسی و برخورداری از قلم اس پن تجربه کاربری خوبی رقم می زند.

15 آبان 1397 0
معرفی یخچال‌های فودشوکیس سامسونگ
لوازم خانگی

محافظ Metal Cooling در بخش داخلی درب یخچال باعث می شود حتی اگر شما درب شوکیس را بارها باز و بسته کنید، باز هم دمای داخلی یخچال در بهترین حالت باقی بماند. به این ترتیب غذهای موردعلاقه تان مانند روز اول تازه باقی می مانند.

08 آبان 1397 0
بررسی سولاردام  ال‌جی
لوازم خانگی

با عملکرد همزمان مایکروویو و فر، استفاده از سولاردام بسیار ساده‌تر شده و نسبت به مایکروویوهای قدیمی انعطاف‌پذیری بیشتری را در آشپزی می‌دهد. این قابلیت‌های به‌روز سولاردام باعث می‌شود غذاها سه برابر سریعتر و در عین حال خوشمزه‌تر طبخ شوند و کیفیت غذا مانند غذای طبخ‌شده در اجاق‌های سنتی باشد.

05 آبان 1397 0
بررسی ساندبار HW-J7591R سامسونگ
لوازم خانگی

ساندبارهای سامسونگ از همان روزهای ابتدایی به کمک مزیت‌هایی مثل ادغام اسپیکرهای متعدد در یک دستگاه، حذف سیم‌‌کشی‌های طویل و عریض در خانه، اتصال بی‌سیم اسپیکر به ساب ‌ووفر، اتصال بلوتوثی به وسایل هوشمند و... مورد توجه علاقه‌مندان بازار لوازم صوتی و تصویری قرار گرفتند.

05 آبان 1397 0
نگاهی به ماکروویو  NeoChef ال‌جی
لوازم خانگی

فست‌فود و غذای بیرون تبدیل به یکی از عادت‌های غذایی ما ایرانی‌ها شده است. غذایی که به آهستگی در حال محو کردن فرهنگ دورهم غذا خوردن است. اتفاقی که هم‌اکنون برای شهروندان آمریکا افتاده و باعث شده تنها کمتر از 33 درصد آمریکایی‌ها بیشتر از دو بار در هفته با خانواده غذا بخورند. خارج از بحث خانواده، فست‌فود ...

01 آبان 1397 0
بررسی ماشین ظرف‌شویی بخارشوی ال‌جی
لوازم خانگی

ماشین ظرف‌شویی بخارشوی ال‌جی با سیستم خاص شستشوی بخار خاص خود نیاز به شستشوی اولیه ظرف‌ها را برطرف می‌کند. این مدل با استفاده از سه برنامه شستشو یعنی بخار ملایم، شستشوی دوگانه بخار و شستشوی با بخار قدرتمند علاوه بر صرف‌جویی درمصرف آب، ظروف کثیف خود را به صورت یکنواخت و بسیار تمیز بشورید.

24 مهر 1397 0
نگاهی به ماکروویو NeoChef ال‌جی
لوازم خانگی

این دستگاه با دارا بودن فنّاوری منحصربه‌فرد اینورتر هوشمند ال‌جی از پس هر نوع آشپزی برمی‌آید و غذایی نیست که نتوانید با آن درست کنید.

24 مهر 1397 0
نگاهی به یخچال اینستاویو ال‌جی
لوازم خانگی

شاید به نظر کاری غیرممکن بیاید ولی ال‌جی به تازگی یخچالی را وارد بازار ایران کرده است که شما می‌توانید با زدن دو ضربه روی درب آن داخل یخچال را کامل ببینید.

20 مهر 1397 0
تصفیه هوایی ایده­ آل از الجی
لوازم خانگی

تی وقتی دستگاه تصفیه هوای Puricare™ ال‌جی خاموش است، فرآیند تصفیه‌ هوا انجام می‌شود و فقط وقتی این دستگاه روشن می‌شود که نیاز به استفاده از فیلترها باشد. طراحی خاص استوانه‌ای Puricare™ باعث شده است تا پیشرفته‌ترین تصفیه هوای ال‌جی قادر به چرخش 360 درجه باشد.

09 مهر 1397 0