کشف حفره امنیتی در لوازم خانگی هوشمند
لوازم خانگی

این روزها تنها رایانه ها با خطر هک شدن مواجه نیستند و محققان پژوهشگاه نگرب موفق به شناسایی آسیب پذیری شده اند که امنیت بسیاری از لوازم خانگی هوشمند را زیر سوال می برد.

26 اسفند 1396 0
زمان عرضه تلویزیون ۱۴۶ اینچی ماژولار سامسونگ مشخص شد
لوازم خانگی

سامسونگ اولین تلویزیون ماژولار دنیا با ابعاد ۱۴۶ اینچ میکرو ال‌ای‌دی را در نمایشگاه CES رونمایی کرد. تلویزیون هوشمند سامسونگ، «وال» بدون هیچ محدودیتی در ابعاد و اندازه، رزولوشن و یا شکل، تصویری باکیفیت بالا ارایه می‌دهد، در این تلویزیون ال‌ای‌دی‌هایی با ابعاد بسیار کوچک میکرومتری استفاده‌ شده است.

19 اسفند 1396 0
عرضه نسخه ۴۰ اینچی تلویزیون شیائومی Mi TV 4A با قابلیت کنترل صوتی
لوازم خانگی

کمپانی شیائومی یک مدل ۴۰ اینچی جدید را به محصولات سری می تی‌وی ۴A خود اضافه کرد. ظاهرا این مدل جدید ۴۰ اینچی در انحصار شرکت چینی جینگ‌دانگ قرار خواهد داشت و هم اکنون رزرو این محصول از طریق پلتفرم‌های تجارت الکترونیکی امکا‌ن‌پذیر است.

14 اسفند 1396 0
حباب‌ساز هوشمند سامسونگ
لوازم خانگی

تصور اولیه من در مورد ماشین‌های‌ لباسشویی، دستگاهی بود که سروصدای زیادی داشت، برق نسبتا بالایی مصرف می کرد و بعضی مواقع موجب رنگ پس دادن لباس‌ها به یکدیگر می‌شد.

13 اسفند 1396 0
QLED، تلفیقی از هوش مصنوعی با تلویزیون
لوازم خانگی

شرکت تحقیقات بازاری IDC در آوریل ۲۰۱۷ پیش‌بینی کرده بود که بازار سیستم‌های شناختی و هوش مصنوعی (AI) تا سال ۲۰۲۰ با نرخ رشد سالانه ۵۴.۴٪ به توسعه ادامه خواهد داد.

08 اسفند 1396 0
برای مقابله با آلودگی هوا چه کنیم
لوازم خانگی

آلودگی هوا دیگر محدود به تهران و حتی محدود به شهرهای بزرگ هم نیست. حالا دیگر پدیده‌هایی مثل ریزگردها و وارونگی هوا آنقدر در کشور فراگیر شده که ساکنان شهرستان‌های کوچک هم آلودگی هوا را یکی از مشکلات عمده زندگی‌شان می‌دانند.

29 بهمن 1396 0